/خدمات ما
خدمات ما ۱۳۹۸-۷-۳۰ ۱۲:۱۹:۳۷ +۰۰:۰۰

تكامل شبكه‌ هاي مخابراتي و حركت آن‌ ها به سمت شبكه‌ هاي مبتنی بر ip (VoIP) دانش مهندسي در طراحی سیستم تلفنی بيش از پيش اهميت يافته‌ است.

شركت آرسام تک ایرانیان شما را در حركت به سوي سیستم تلفنی و پیاده سازی فناوری VoIP ياري مي‌ دهد.

برخي از خدمات قابل ارائه در این زمينه عبارتند از:

بررسي وضعيت شبكه موجود و نياز های كنوني کاربران كه در طراحی ساختار سیستم تلفنی مهم خواهند بود.
تعيين نقشه پیاده سازی و گسترش شبکه سیستم VoIP و تعیین هدف‌ هايي كه در كوتاه مدت و بلند مدت قابل دسترسي خواهند بود.
تهيه طرح سیستم تلفنی و اجراء پایلوت با توجه به ساختار کلی سیستم در آینده
نظارت بر اجراي پروژه و حسن انجام کار توسط پیمانکاران
تست كيفيت، پيروي از استاندارد و سازگاري تجهيزات VoIP پیشنهاد شده توسط پیمانکاران
خدمات مشاوره شركت آرسام تک ایرانیان هوشمند محدود به موارد بالا نمي‌ گردد. براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره نحوه همكاري مي‌ توانيد تماس حاصل فرمایید.

تحقیقات و توسعه فناوری VoIP

در سال های اخیر فناوری VoIP یکی از جذابترین زمینه های مخابراتی برای محققان و توسعه دهندگان (Developers) بوده است. تقریبا همه متخصصان این رشته معتقدند که فناوری VoIP تا حد زیادی آینده مخابرات و فناوری ارتباطات را تعیین می کند.

شرکت آرسام تک ایرانیان با درک اهمیت تحقیقات در زمینه فناوری VoIP و توسعه تولیدات و راه حل های کنونی، فعالیت های زیادی در این زمینه انجام داده است. در حال حاضر بخش تحقیقات و توسعه مرکز توجه مدیران شرکت آرسام تک ایرانیان است. این شرکت آماده همکاری با سازمان ها و نهاد های تحقیقاتی کشور جهت انجام پروژه های تحقیقاتی می باشد.
از سازمان هایی که علاقه مند به برون سپاری پروژه های تحقیقاتی VoIP می باشند می توانند با تماس با شرکت آرسام تک ایرانیان از توانایی های تحقیقاتی شرکت آگاه شوند.

نصب و راه اندازی شبکه

سازمان‌ها  و شرکت‌ها شبکه‌های کامپیوتری را با هدف به اشتراک گذاری منابع (داده ها ودیوایس ها) ایجاد می کنند. راه‌اندازی شبکه باید به صورت اصولی و با رعایت استانداردها انجام شود.راه‌اندازی شبکه ای که انتظار کاربران را برآورده کند، قابلیت ارتقاء آن در نظر گرفته شده و امنیت آن تامین شده باشد و سرعت آن رضایت بخش باشد را از گروه آرسام تک ایرانیان سرویس بخواهید.

خدمات پسیو شبکه

یکی از مهم‌ترین مراحل راه‌اندازی شبکه، خدمات مرتبط ارائه شده مرتبط با زیرساخت شبکه است که اصطلاحاً به آن خدمات پسیو شبکه نیز گفته می‌شود. کلمه پسیو (Passive) به معنی «غیرفعال»  است. بنابراین منظور ازخدمات و تجهیزات پسیو شبکه، تجهیزات و خدماتی هستند که هیچ‌گونه عملی روی دیتا یا سیگنال در حال گذر از شبکه انجام نمی‌دهند.
در واقع خدمات پسیو شبکه، خدماتی همچون نصب و راه‌اندازی زیرساخت شبکه و تجهیزات شبکه را شامل می‌شود و مرحله پیکربندی را دربر نمی‌گیرد. یک شبکه پسیو زمانی به صورت استاندارد طراحی و پیاده‌سازی می‌شود که داکت کشی، کابل کشی و آرایش رک‌ها درست، منظم و استاندار انجام شود. رعایت استانداردها در کنار استفاده از کابل‌های با کیفیت باعث پرسرعت شدن شبکه، داشتن شبکه کابلی مطمعن و دراختیار داشتن بالاترین پهنای باند خواهد شد.

خدمات اکتیو شبکه

بخش دیگری از راه اندازی شبکه مربوط به خدمات اکتیووفعال شبکه می باشد. خدمات اکتیو پس از انجام کلیهخدمات پسیو برای بهره برداری از شبکه راه اندازی شده نیاز است که به موجب آن نصب سیستم عامل ها، نرم افزارها و تنظیم و کانفیگ دستگاه های ارتباطی انجام می شود. راه اندازی و بهره برداری لازم از یک شبکه مستلزم تنظیمات خاص تجهیزات و دیوایس ها می باشد. هر سازمان یا شرکتی بر اساس انتظاراتی که از شبکه خود داردتجهیزات اکتیو شبکه و تنظیمات خاص خود را می طلبد .

تهیه و انتخاب کلیه تجهیزات اکتیو شبکه همچون کارت شبکه، اکسس پوینت، سوئیچ شبکه، روترشبکه، مودم و … امری تخصصی می باشد که تا حد بسیار زیادی عملکرد صحیح شبکه را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. واگذاری این بخش از راه اندازی شبکه شرکت خود به متخصصین آرسام تک ایرانیان می تواند انتظارات شما را به بهترین شکل ممکن برآورده سازد.

خدمات مجازی سازی (Virtualization) در سال ۱۹۶۰ توسط شرکت آی‌بی‌ام (IBM) آغاز شد و به عنوان یک روش منطقی برای تقسیم منابع سیستم توسط رایانه‌های بزرگ، بین برنامه‌های مختلف ارائه شد. از آن زمان اصطلاح مجازی سازی گسترش یافت. به کمکمجازی سازی می‌توانیم به طور همزمان دو یا چند سیستم‌عامل را روی یک سرور راه‌اندازی کنیم.
کامپیوترهای امروزی از ۴ لایه سیستم‌عامل، سخت‌افزار، داده و نرم‌افزار تشکیل شده‌اند که معمولاً به یکدیگر وابسته هستند. این وابستگی باعث می‌شود که در صورت بروز مشکل در سخت‌افزار سیستم‌عامل نیز دچار مشکل شود. مثلاً با سوختن هارد کامپیوتر، سیستم‌عامل از بین خواهد رفت. مجازی سازی سعی دارد تا با از بین بردن وابستگی بین این لایه‌ها مشکلات این چنینی را رفع کند.
به بیان دیگر مجازی سازی به شما اجازه خواهد داد تا چند نرم‌افزار کاربردی و سیستم‌عامل را روی یک سیستم فیزیکی پیاده‌سازی کنید. مجازی سازی منجر به افزایش بهره‌وری در هزینه‌های سخت‌افزار و نرم‌افزار و استفاده بهینه از منابع سیستمی خواهد شد.
این تکنولوژی نرم‌افزاری موجبات دگرگونی در چشـم انـداز فناوری اطلاعات (IT) و همچنین تغییرات اساسی در زیرساخت سازمان را فراهم می‌کند. هم‌اکنون شرکت‌هایی متعددی نظیر VMWare، KVM، CITRIX، Microsoft، Red Hat، Cisco در این حوزه فعالیت دارند و با ارائه راهکارهای مجازی سازی، انواع نرم‌افزارهای کاربردی و … بازار رقابتی این بخش را رهبری می‌کنند.
با فواید مجازی سازی شبکه بیشتر آشنا شوید.

ماشین‌های مجازی روشی قوی و کارآمد برای رها شدن از مشکلاتی هستند که مدیران سازمان باید روزانه با آنها دست و پنجه نرم کنند. تنها کافی است یک سرور فایل ساده را به فناوری مجازی شده انتقال دهید تا با صرف زمانی کوتاه با مزایای این فناوری آشنا شوید و کل مرکز داده خود را به این فناوری تجهیز کنید.
از جمله فواید مجازی سازی می‌توان به افزایش سرعت و کیفیت سرویس‌های نرم‌افزاری و راندمان کاری، سهولت در پشتیبان گیری از اطلاعات، نگهداری ساده‌تر و بهینه‌تر سرویس‌ها، کاهش فضای فیزیکی مصرفی برای سیستم‌های IT در دیتاسنترها و حتی میز کاربران، کار و پایداری بی‌وقفه (حتی در صورت خرابی یا ارتقا سخت‌افزار)، کاهش چشمگیر مصرف پهنای باند در شبکه و افزایش پایداری شبکه کامپیوتری و زیر ساخت اشاره کرد.
زیرساخت شبکه

خدمات نصب و راه اندازی شبکه

شرکت آرسام تک ایرانیان از ابتدای فعالیت خود، ارائه خدمات شبکه را با رویکردی تخصصی آغاز نمود. کارشناسان شرکت با گذراندن دوره های مختلف شبکه در کنار تحصیلات دانشگاهی و بهره گیری از امکانات لابراتوار شبکه در محل شرکت، همواره تلاش نموده اند تا پاسخگوی سوالات عمومی و تخصصی مشتریان محترم باشند. این شرکت با دراختیار داشتن كادری مجرب در زمینه شبكه های كامپیوتری توانایی طراحی و اجرای عموم پروژه ‏های مرتبط با شبكه را داشته و می‏ تواند در بهبود انجام امور شركتها و سازمانها، به آنان كمك نماید.


خدمات مشاوره زیرساخت شبکه

مشاوره در طراحی زیرساخت شبکه متناسب با ابعاد شرکت و پیش بینی آینده

مشاوره در خصوص وضعیت فعلی زیر ساخت شبکه‌ و شناسایی کاستی ها و نحوه برطرف نمودن آنها

مشاوره در خصوص شبکه مورد نیاز برای شروع فعالیت یک شرکت با سازمان

مشاوره در خصوص آینده زیرساخت شبکه و آماده سازی بستر شبکه با امکان گسترش در آینده

مشاوره در خصوص ایجاد ارتباطات شبکه‌های گسترده و راه‌های ارتباط
خدمات طراحی زیرساخت شبکه

طراحی شبکه‌های بزرگ , کوچک و شبکه‌های خانگی با هدف تامین نیازهای شبکه

طراحی شبکه‌های متوسط با درنظر گرفتن استانداردهای روز جهان و تامین نیازهای شبکه

طراحی شبکه‌های گسترده، مانند کارخانجات و دفاتر مختلف در شهرها و یا کشورهای مختلف و پیاده سازی بستر ارتباطی امن بین شعب آنها

طراحی شبکه با توجه به نیاز و بودجه تعیین شده